GELATO DI NATURA Amarena zmrzlina mraz. 1x2,5 l

744781
744781
Na predajni: 5 bal.
Ivanka pri Dunaji
Zmeniť predajňu
k 24.06.2024 18:00
5 balenie

ZÁKONNÝ NÁZOV POTRAVINY
Talianska zmrzlina Amarena dekorovaná višňovou omáčkou a kandizovanými višňami. Mrazený krém s rastlinným tukom, višňovou omáčkou a kandizovanými višne na povrchu.
ZLOŽENIE
sušené odstredené MLIEKO, plnotučné MLIEKO, višňová omáčka (8%) [cukor, višne, glukózový sirup, regulátor kyslosti (kyselina citrónová), kukuričný škrob, stabilizátor (pektíny), aróma, farbivo (anthokyany)], cukor, rafinovaný kokosový olej ( 7,5%), dextróza, SMOTANA (4%) (MLIEKO), zahustené MLIEKO (3%), glukózový sirup, dekorácie: kandizované višne (0,2%) (cukor, višne, glukózovo-fruktózový sirup, pitná voda, višňová šťava, regulátor kyslosti (kyselina citrónová), aróma, farbivo (anthokyany), konzervant (OXID SIRIČITÝ)], emulgátory (mono- a diglyceridy mastných kyselín, ropán-1,2-diolové estery mastných kyselín), aróma, stabilizátory (guarová guma, karubín).
ALERGÉNY
Oxid siričitý a siričitany,Mlieko a mliečné výrobky (vrátane laktózy), MÔŽE OBSAHOVAŤ: Obilniny obsahujúce lepok a výrobky z nich,Vajcia a výrobky z nich,Arašídy a výrobky z nich,Sójové bôby a výrobky z nich,Orechy a výrobky z nich
VÝŽIVOVÉ ÚDAJE/JEDNOTKA
neuvedeno
VÝŽIVOVÉ ÚDAJE/PORCIE
neuvedeno
HMOTNOSŤ/OBJEM
Objem: 2500 ml. Hmotnosť: 1575 g. Balenie obsahuje 45 porcií. Jedna porcia = 55,5 ml.
PODMIENKY SKLADOVANIA
Skladujte pri teplote -18 °C alebo nižšej. Po rozmrazení znovu nezmrazovať.
VÝROBCA
Premiata Gelateria F.Ili Michielan srlVia G. Rossa, 2 - 30037 Scorzé Venezia, Itálie. Krajina pôvodu: Taliansko.

Render here user shopping lists

Render here shopping cart details

Render here active store id in the mobile navigation